Värv:
Mõõdud:
K 470 mm x L 325 mm x S 430 mm
Sorteerimis tüübid:
Segaprügi; Biojäätmed; Paber/Papp; Pakend; Deposiitpakend;
*Kui vajate teisi jäätmetüüpe siis andke sellest teada lisainfo all.
Kogus:
Lisainfo,
vajadusel:
Hind:
115,00 €
(KM 0)
Ühiku hind:
115,00 €
*Hind ei sisalda transporti
Sortaider 30
Sortaider 30
Sortaider 30

Sortaider W30

Toote Spetsifikatsioonid
Disain
kodude, kontorite, koolide ja muude avalike alade jaoks
Materjal
veekindel 6 mm Balti kasevineer, FSC certified
Mahutavus
30 L (koti suurus 40 L)
Mõõdud
K 470 mm x L 325 mm x S 430 mm
Kaal
Elemendid
liikuv tagaratas, kottide sahtel, sõrmjätkatud konstruktsioon
Sorteerimis tüübid
Segaprügi; Biojäätmed; Paber/Papp; Pakend; Deposiitpakend;
Kokkupanek
liimivaba, kruvivaba, tööriistavaba. Kokkupanek 5 minutiga.
Kokkupaneku õpetus
Sortaider 30
Sortaider 30
Sortaider 30
Sortaider 30
Sortaider 30
Sortaider 30
Sortaider 30
Meie minijäätmejaama komplekt koosneb neljast kaanega kastist, kuhu on võimalik koguda nelja erinevat majas tekkivat jäätmeliiki: plast-, metallpakend ja joogikartong, paber ja papp, biojäätmed ja muu olmeprügi. Idee sellise sortjaama hankimiseks tuli vallavanem Indrek Kullamilt eesmärgiga innustada nii valla elanikke kui ka valla asutusi prügi sorteerima. Ja parim viis selleks on alustada iseendast.
Seily Sõgel-Raid
Kehtna valla disainer Seily Sõgel-Raid
Otsisime päris pikalt õige suuruse ja ilusa välimusega lahendust, mis sobiks meie kontorisse. Sortaideri sorteerimislahendus oli meie kontori jaoks täpselt paras. Eriti äge ja mugav tundus meile kui algajatele sorteerijatele ka see, et prügikastide küljes on juhendid selle kohta, milline prügi igasse prügikasti käib. Kõik on lahendatud väga loogiliselt – väga kenasti on selgeks tehtud, milline jääde tuleb vastavasse konteinerisse panna
Katrin Tamm
Nordic Milk OÜ kestliku arengu juht
Tegime koostööd Tootjavastutusorganisatsiooniga (TVO), kes meid ka meeskonda nõustas. TVO on Sortaideri toodete edasimüüja. Esimene soovitus neilt oli kohe see, et kaotada töötajate laudade alt ära tavalised prügikastid. Nende kaotamine on lisaks hea tervisele, sest nii liigub inimene kontoris rohkem ringi, kui näiteks banaanikoor vajab äraviskamist. Eri liiki jäätmete kogumiseks mõeldud sorteerimisjaamad paigutati ruumide sissepääsu juurde ning teisele poole kontorit, kus asub Pärnumaa Ettevõtlusinkubaator.
Hando Murumägi
SA Pärnumaa Arenduskeskus turundusjuht
Sortaideri sorteerimislahendus jäi teistest konkurentidest silma eelkõige kasutusmugavuse, praktilisuse ning hea välimuse tõttu. Väga oluline aspekt oli valimisel ka sõnumi selgusel – iga prügiliik selgelt eristatav erinevate värvide ja piktogrammidega. Samuti on tänuväärt lisand kasti sees olev sorteerimisjuhend, et kogu protsess oleks võimalikult lihtne ja selge.
Meelis Jürgens
AS Estiko-Plastar
Otsustasime Sortaider sortimislahenduse kasuks, sest sortimissüsteem ning juhised olid arusaadavad ning sortimisjaamade välimus ülejäänud kontori kujundusega haakuv ehk nendel jaamadel oli ka kõige kaunim visuaal võrreldes teiste sarnaste toodetega.
Kätlin Pirk
Riigi Infosüsteemi Ameti büroohalduse peaspetsialist
Uus sorteerimislahendus on meie esimene samm sorteerimise teekonna alguses. Internetist lahendusi otsides tundusid Sortaideri sorteerimiskastid kõige ilusamad ja süsteem on lihtne, mis seda teekonda kindlasti soodustab,
Kristi Paas
Saue noortekeskuse juhataja
Otsustasime Sortaideri kasuks, sest sortjaam on tehtud looduslikest materjalidest ja näeb visuaalselt hea välja, ei ole nö võõrkeha kas metallist või plastikust. Ka hind oli mõistlik. Oleme välja printinud info, mida liigiti saab sorteerida, et lihtsustada otsust millisesse kasti oma prügi visata. Alguses ikka küsiti, et kuhu see visata, nüüd teevad inimesed ise teadlikke otsuseid.
Veronika Ait
AS Metrosert sekretär-asjaajaja
Erinevaid lahendusi otsides jõudsin Sortaideri sorteerimise lahendusteni, mis meile väga hästi sobisid - nii prügikastide mugavuse, suuruste kui ka värvilahenduste osas.
Reili Järvalt
FC Flora tegevjuht